آموزشگاه گردشگری کاشفان صنعت دزفول خ طالقانی بین ابوریحان ومیدان فتح المبین برگزارکننده دوره های آموزشی گردشگری راهنمایان طبیعت گردی-ایرانگردی-جهانگردی تورهای آموزشی در طبیعت سفرکنید و آموزش های لازم را ببینید.

دوره های پرمخاطب

آموزشگاه گردشگری کاشفان صنعت دزفول

راهنمای زبان تخصصی گردشگری به فردی اطلاق می شود که توانایی مکالمه و برقراری ارتباط به زبان خارجی با گردشگران را دارد. راهنمای زبان تخصصی گردشگری شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های: بررسی صنعت سفر و گردشگری، بررسی قومیت های مختلف کشور، ویژگیهای تاریخی و فرهنگی، بررسی سبک های معماری، سخنوری و فن بیان، روحیات ملل، کاربرد قوانین و مقررات گردشگری، کاربرد لغات و اصطلاحات تخصصی در اجرای تور و بررسی اکوتوریسم منطقه می باشد.

 دوره آموزش فن بیان، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید مهارت های فن بیان، صحیح صحبت کردن و مهارتهای ارتباطی را در خود پرورش دهید. در آموزشگاه فن بیان و کلاس آموزش فن بیان تکنیکهای اعتماد به نفس، رفع خجالت و کم حرفی، تکنیکهای کاربردی فن بیان، داشتن صدایی رسا و گیرا، مدیریت ترس از سخنرانی، روشهای تقویت حافظه، روانشناسی مخاطبین، الگوهای رفتاری و زبان بدن، روش ها و مهارت های برقراری ارتباط و روابط عمومی، ایجاد ارتباط موثر و خوب در جامعه، فنون اثرگذاری و جذابیت و.. را فرا می گیرید.

اخذ دیپلم گردشگری کاردانش فنی و حرفه ای در آموزشگاه گردشگری کاشفان صنعت بدلیل جذابیت دروس دیپلم گردشگری، سادگی و درصد قبولی بالا در مقایسه با سایر دیپلم ها مخصوصا برای شاغلین بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. دارندگان دیپلم گردشگری، بدون کنکور دانشگاه و تحصیل در رشته های: مدیریت هتلداری، مدیریت جهانگردی، خدمات گردشگری،تشریفات، مهمانداری هواپیما، حفاظت و مرمت آثار باستانی، باستان شناسی، راهنمای موزه و بناهای تاریخی و تمام رشته های صنعت گردشگری.