مونتاژکارونصاب تابلوهای برق

بدون دیدگاه

آموزش مونتاژ و نصب تابلوهای برق

دوره ای کاربردی برای علاقه مندان به صنعت برق

آموزش مونتاژ تابلو برق صنعتی یکی از دغدغه های افرادی است که میخواهند وارد شغل برق صنعتی شوند و نیاز است که به مونتاژ تابلو برق مسلط شوند تا بتوانند وارد این شغل شوند و از آن کسب درآمد کنند.

شما هم دوست دارید که مونتاژ کردن تابلو برق و فن و فوت هایی که یک مونتاژ کار باید بداند را یاد بگیرید ؟

اگر این نیاز را در خودتان می بینید و احساس میکنید سایر افراد به راحتی تابلو های شیک و در عین حال منظم را مونتاژ میکنند، چرا شما نباید جزء این افراد باشید و از این راه کسب درامد کنید؟؟؟

چرا آموزش مونتاژ تابلو برق صنعتی را یاد بگیریم ؟

همه ما می دانیم که برق صنعتی به مراتب درآمد آن از برق ساختمان بیشتر است ، شخصاً این مورد را تجربه کرده ام و از وقتی که پروژه های   ساختمانی را رد میکردم و فقط پروژه های صنعتی و مونتاژ تابلو برق را قبول میکردم درامد چندین برابری را تجربه کرده بودم و زحمت آن هم به طور باور نکردنی از برق ساختمان کم تر است .

آموزش مونتاژ تابلو برق صنعتی

 

آموزش مونتاژ تابلو برق صنعتیکاشفان صنعت دزفول یکی از رشته های پرطرفدار این آموزشگاه می باشد و توسط اساتید مجرب تدریس می شود. علاقه مندان به شرکت در این دوره، پس از اتمام دوره آموزش خود می توانند تمامی مدارهای فرمان و قدرت مربوط به برق را راه اندازی کنند و حتی به طراحی تابلو برق بپردازند. این دوره به صورت کاملا عملی و تضمینی در کارگاه این آموزشگاه برگزار می شود.

مطالب مفید در مورد مونتازتابلو برق

برای دیدن توضیحات مختصر از این دوره بر روی گزینه روبرو کلیک کنید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.