آموزشگاه گردشگری کاشفان صنعت دزفول خ طالقانی بین ابوریحان ومیدان فتح المبین برگزارکننده دوره های آموزشی گردشگری راهنمایان طبیعت گردی-ایرانگردی-جهانگردی تورهای آموزشی در طبیعت سفرکنید و آموزش های لازم را ببینید.
کاشفان صنعت

شما را با دنیای گردشگری آشنا میکند.

راهنمای اکوتوریسم(بوم گردی)

راهنمای عمومی گردشگری

راهنمی موزه

راهنمای گردشگری فرهنگی

راهنمای گردشگری محلی

شناسایی فرصت های کسب و کار درگردشگری محلی

عکاسی تورهای گردشگری

مدیر تور

مدیر دفاتر خدمات مسافرتی وجهانگردی

برگزارکننده دوره های آموزشی گردشگری

برای آموزش دوره های تخصصی گردشگری و طبیعت گردی به کجا برویم!

شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال گذراندن دوره های گردشگری و طبیعت گردی می باشید؟آکادامی گردشگری کاشفان صنعت دزفول دوره های تخصصی این دوره ها را برگزار می کنند. این مدارک هم اکنون در ایران طرفداران زیادی دارد.

با حضور در دوره آموزش راهنمای طبیعت گردی یا آموزش راهنمای اکوتوریسم، کارآموزان با اکو سیستم، اکوتوریسم، اصول گردشگری در طبیعت، مقررات محیط زیست و مناطق حفاظت شده، نحوه زندگی در طبیعت، حیات وحش، زمین شناسی، غارها، کوه ها، انواع اقلیم و آب و هوا، هواشناسی، انواع گونه های گیاهی ایران، روحیات اقوام ایران و سایر ملل، آموزش عکاسی و فیلمبرداری در طبیعت، آیین سخنرانی و فن بیان، ورزش های مرتبط با طبیعت گردی، فنون تورلیدری، زبان تخصصی گردش گری، همراهی و راهنمایی گردشگران و گروه های طبیعت گردی در مسیرهای طبیعت آشنا شده و با شرکت در آزمون آن موفق به دریافت گواهینامه بین المللی راهنمای طبیعت گردی می شوند. شغل راهنمای طبیعت گردی، با مشاغلی چون تورهای طبیعت گردی، آژانس های مسافرتی، هتلداری و مراکز ارائه دهنده خدمات مسافرتی و دیگر مشاغل مرتبط با حوزه گردشگری در ارتباط است.

آموزش راهنمای موزه فردی است که مبادرت به راهنمایی گردشگران در موزه ها می نماید. اصطلاح انگلیسی Museum Guide معادل راهنمای موزه می باشد.

راهنمای موزه شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های : مفاهیم و تاریخچه موزه – کلیات و ساختار موزه – وظایف و عملکرد موزه – موزه های ایران و جهان – فنون موزه داری – بازاریابی موزه و طراحی موزه می باشد.

از دوره های آموزشی گردشگری کاشفان صنعت اطلاع پیدا کنید.

چراآموزشگاه ما بهترین انتخابه؟

مدرک رسمی وبین المللی

پس از شرکت در دوره های کاشفان صنعت و قبولی در آزمونها مدرک رسمی وبین المللی از سازمان های مربوطه خواهید گرفت که جهت فعالیت در حوزه گردشگری و مهاجرت الزامی میباشد

تورهای آموزشی

با شرکت در دوره های کاشفان صنعت در تورهای رایگان به همراه اموزش های کاربردی شرکت خواهید کرد.

تیم باتجربه و پرانگیزه.

بهره گیری از برترین اساتید در حوزه آموزش گردشگری درکشور

دورهای کار آفرینی در صنعت گردشگری

اخذ دیپلم گردشگری

5/5

خیلی سریع دیپلم گردشگری بگیرید

اگر تاکنون موفق به اخذ دیپلم نشده اید همین امروز برای اخذ دیپلم گردشگری اقدام کنید. شما با ثبت نام در آموزشگاه کاشفان صنعت می توانید در سریع ترین زمان ممکن مدرک و دیپلم گردشگری را بصورت قانونی و قابل استعلام از مرکز آموزش از راه دورکاشفان صنعت دریافت کنید. مهارت و دیپلم گردشگری ارائه شده به داوطلبان در تمام مراکز رسمی کشور معتبر و قابل ترجمه می باشد.

اشتغال-مهارت-راهی به سوی دانشگاه

جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

آموزش زبان تخصصی رشته گردشگری

دوره های برقراری ارتباط با گردشگران در سه سطح مقدماتی-متوسطه-پیشرفته برگزار میشود.

صنعت گردشگری

صنعت گردشگری و رشد و توسعه آن به عنوان یک صنعت پر منفعت و پر سود در هر کشوری و شهری می تواند رونق زیادی به آن کشور یا شهر بدهد و از هر نظر می تواند در پیشرفت آن جا موثر باشد. در اشتغال زایی و ایجاد مشاغل گوناگون و در همه زمینه های دیگر از جمله زمینه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی برای آنجا مفید واقع شود.

کجا میتونین ما رو پیدا کنین

شماره تلفن

06142271815 -09021110445

آدرس ما

استان خوزستان-دزفول-خ طالقانی بین ابوریحان ومیدان فتح المبین

Our Email

kashefandez@yahoo.com